Iako na svom tijelu već ima veliki broj tetovaža, košarkaški reprezentativac Srbije Miroslav Raduljica, odlučio se dodatno uljepšati tijelo.
On je po povratku sa Svjetskog prvenstva iz Španije, gdje je s reprezentacijom Srbije osvojio drugo mjesto, doputovao u Bosnu i Hercegovinu kako bi uradio novu tetovažu.
Raduljica je u Banjoj Luci uradio novu tetovažu, ali se još uvijek ne zna koji motiv se našao na ruci fantastičnog centra.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Spustio se nekoliko rangova niže