U nedjelju su igrane utakmice petog kola Druge lige FBiH, grupa Jug.
Sloga iz Ljubuškog je upisala petu pobjedu i to za sada najuvjerljiviju. Ljubušaci su slavili protiv Iskre u Stocu sa visokih 6:0.
Zanimljivo da je prvi gol postignut tek u 48. minuti, kada je Brajković zatresao domaću mrežu. Do kraja utakmice pogađali su po jednom Serdarević, Grgić i Brajković, te rezervista Amel Handžić dva puta.
Prva golijada viđena je u Podhumu u Livnu gdje je Kamešnica bila bolja od Sloge iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja sa 6:3. Čeko je postigao dva gola, baš kao i Pervan, a po jedan Vukadin i Omazić. Strijelci za goste bili su Gvozden, te Jurleta, koji je postigao dva gola.
Blagaj je u Buturović Polju s 2:1 bio bolji od Klisa. Bitevija je u 62. pogodio za domaće, dok je za goste Mazreku pogađao u 30. i 52. minuti. Posušje je minimalno slavio u Grudama, a gol odluke postigao je Begić u 81. minuti.
Šujica je s 4:0 nadigrala HNK Vlašić. Nenadić, Brzović i dva puta Radoš pogađali su za Šujicu, koja je od 53. igrala bez isključenog Stipića.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Obzirom na cijelu situaciju
Sergej Jakirović bez dlake na jeziku poslao poruku svima u Hull Cityju!
Ovo će mu napraviti ogroman problem
Xabi Alonso saznao užasne vijesti: Velika zvijezda tri mjeseca van terena, propušta 17 utakmica!
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva