Raspored

Druga liga Federacije BiH - Jug

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.08.20. 17:00 FK Klis 3
HNK Neum 0
22.08.20. 17:00 FK Turbina 2
NK Kamešnica 2
22.08.20. 17:00 HNK Stolac 4
FK Bjelopoljac 0
23.08.20. 17:00 HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje 2
HNK Brotnjo 1
23.08.20. 17:00 NK Troglav 1918 4
HNK Tomislav 1
HNK Rama
Slobodan
23.08.20. 17:00 NK Ljubuški 3
HNK Grude 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.08.20. 17:00 FK Bjelopoljac 0
NK Troglav 1918 0
HNK Grude
Slobodan
30.08.20. 17:00 HNK Brotnjo 2
FK Turbina 1
30.08.20. 17:00 HNK Tomislav 1
FK Klis 1
30.08.20. 17:00 HNK Rama 4
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje 6
30.08.20. 17:00 HNK Neum 0
NK Ljubuški 6
30.08.20. 17:00 NK Kamešnica 2
HNK Stolac 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.20. 16:30 NK Ljubuški 4
HNK Tomislav 0
06.09.20. 16:30 HNK Grude 0
HNK Neum 5
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
Slobodan
06.09.20. 16:30 FK Klis 7
FK Bjelopoljac 0
05.09.20. 16:30 FK Turbina 2
HNK Rama 3
05.09.20. 16:30 HNK Stolac 5
HNK Brotnjo 1
06.09.20. 16:30 NK Troglav 1918 3
NK Kamešnica 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Neum
Slobodan
13.09.20. 16:00 HNK Rama 1
HNK Stolac 4
13.09.20. 16:00 NK Kamešnica 0
FK Klis 1
12.09.20. 16:00 HNK Tomislav 2
HNK Grude 1
13.09.20. 16:00 HNK Brotnjo 0
NK Troglav 1918 2
13.09.20. 16:00 HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje 1
FK Turbina 1
13.09.20. 16:00 FK Bjelopoljac 1
NK Ljubuški 4

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.09.20. 15:30 NK Ljubuški 4
NK Kamešnica 0
20.09.20. 15:30 HNK Neum 2
HNK Tomislav 1
20.09.20. 15:30 HNK Grude 4
FK Bjelopoljac 1
20.09.20. 15:30 NK Troglav 1918 3
HNK Rama 2
19.09.20. 15:30 HNK Stolac 1
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje 1
20.09.20. 15:30 FK Klis 2
HNK Brotnjo 1
FK Turbina
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.09.20. 15:30 FK Turbina
HNK Stolac
27.09.20. 15:30 FK Bjelopoljac
HNK Neum
27.09.20. 15:30 NK Kamešnica
HNK Grude
27.09.20. 15:30 HNK Brotnjo
NK Ljubuški
HNK Tomislav
Slobodan
27.09.20. 15:30 HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
NK Troglav 1918
27.09.20. 15:30 HNK Rama
FK Klis

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.10.20. 15:30 HNK Tomislav
FK Bjelopoljac
03.10.20. 15:30 NK Troglav 1918
FK Turbina
03.10.20. 15:30 HNK Neum
NK Kamešnica
03.10.20. 15:30 NK Ljubuški
HNK Rama
03.10.20. 15:30 HNK Grude
HNK Brotnjo
HNK Stolac
Slobodan
03.10.20. 15:30 FK Klis
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.11.20. 15:00 HNK Brotnjo
HNK Neum
10.11.20. 15:00 HNK Stolac
NK Troglav 1918
10.11.20. 15:00 HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
NK Ljubuški
10.11.20. 15:00 FK Turbina
FK Klis
10.11.20. 15:00 NK Kamešnica
HNK Tomislav
10.11.20. 15:00 HNK Rama
HNK Grude
FK Bjelopoljac
Slobodan

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.10.20. 14:30 HNK Grude
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
17.10.20. 14:30 HNK Neum
HNK Rama
17.10.20. 14:30 NK Ljubuški
FK Turbina
NK Troglav 1918
Slobodan
17.10.20. 14:30 FK Bjelopoljac
NK Kamešnica
17.10.20. 14:30 HNK Tomislav
HNK Brotnjo
17.10.20. 14:30 FK Klis
HNK Stolac

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.10.20. 14:30 HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
HNK Neum
24.10.20. 14:30 HNK Rama
HNK Tomislav
24.10.20. 14:30 HNK Stolac
NK Ljubuški
24.10.20. 14:30 NK Troglav 1918
FK Klis
24.10.20. 14:30 HNK Brotnjo
FK Bjelopoljac
24.10.20. 14:30 FK Turbina
HNK Grude
NK Kamešnica
Slobodan

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.10.20. 14:30 HNK Neum
FK Turbina
31.10.20. 14:30 NK Kamešnica
HNK Brotnjo
31.10.20. 14:30 FK Bjelopoljac
HNK Rama
31.10.20. 14:30 NK Ljubuški
NK Troglav 1918
FK Klis
Slobodan
31.10.20. 14:30 HNK Tomislav
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
31.10.20. 14:30 HNK Grude
HNK Stolac

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.11.20. 13:30 NK Troglav 1918
HNK Grude
07.11.20. 13:30 FK Klis
NK Ljubuški
07.11.20. 13:30 HNK Stolac
HNK Neum
07.11.20. 13:30 HNK Rama
NK Kamešnica
07.11.20. 13:30 HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
FK Bjelopoljac
07.11.20. 13:30 FK Turbina
HNK Tomislav
HNK Brotnjo
Slobodan

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 13:30 HNK Grude
FK Klis
14.11.20. 13:30 NK Kamešnica
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
NK Ljubuški
Slobodan
14.11.20. 13:30 HNK Brotnjo
HNK Rama
14.11.20. 13:30 HNK Neum
NK Troglav 1918
14.11.20. 13:30 FK Bjelopoljac
FK Turbina
14.11.20. 13:30 HNK Tomislav
HNK Stolac

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Rama
Slobodan
TBD TBD NK Kamešnica
FK Turbina
TBD TBD FK Bjelopoljac
HNK Stolac
TBD TBD HNK Brotnjo
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
TBD TBD HNK Tomislav
NK Troglav 1918
TBD TBD HNK Grude
NK Ljubuški
TBD TBD HNK Neum
FK Klis

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Grude
Slobodan
TBD TBD NK Troglav 1918
FK Bjelopoljac
TBD TBD FK Turbina
HNK Brotnjo
TBD TBD FK Klis
HNK Tomislav
TBD TBD HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
HNK Rama
TBD TBD NK Ljubuški
HNK Neum
TBD TBD HNK Stolac
NK Kamešnica

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
Slobodan
TBD TBD HNK Tomislav
NK Ljubuški
TBD TBD HNK Neum
HNK Grude
TBD TBD FK Bjelopoljac
FK Klis
TBD TBD HNK Rama
FK Turbina
TBD TBD HNK Brotnjo
HNK Stolac
TBD TBD NK Kamešnica
NK Troglav 1918

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Neum
Slobodan
TBD TBD HNK Stolac
HNK Rama
TBD TBD FK Klis
NK Kamešnica
TBD TBD HNK Grude
HNK Tomislav
TBD TBD NK Troglav 1918
HNK Brotnjo
TBD TBD FK Turbina
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
TBD TBD NK Ljubuški
FK Bjelopoljac

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
FK Turbina
Slobodan
TBD TBD NK Kamešnica
NK Ljubuški
TBD TBD HNK Tomislav
HNK Neum
TBD TBD FK Bjelopoljac
HNK Grude
TBD TBD HNK Rama
NK Troglav 1918
TBD TBD HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
HNK Stolac
TBD TBD HNK Brotnjo
FK Klis

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Tomislav
Slobodan
TBD TBD HNK Stolac
FK Turbina
TBD TBD HNK Neum
FK Bjelopoljac
TBD TBD HNK Grude
NK Kamešnica
TBD TBD NK Ljubuški
HNK Brotnjo
TBD TBD NK Troglav 1918
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
TBD TBD FK Klis
HNK Rama

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Stolac
Slobodan
TBD TBD FK Bjelopoljac
HNK Tomislav
TBD TBD FK Turbina
NK Troglav 1918
TBD TBD NK Kamešnica
HNK Neum
TBD TBD HNK Rama
NK Ljubuški
TBD TBD HNK Brotnjo
HNK Grude
TBD TBD HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
FK Klis

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
FK Bjelopoljac
Slobodan
TBD TBD HNK Neum
HNK Brotnjo
TBD TBD NK Troglav 1918
HNK Stolac
TBD TBD NK Ljubuški
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
TBD TBD FK Klis
FK Turbina
TBD TBD HNK Tomislav
NK Kamešnica
TBD TBD HNK Grude
HNK Rama

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
NK Troglav 1918
Slobodan
TBD TBD HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
HNK Grude
TBD TBD HNK Rama
HNK Neum
TBD TBD FK Turbina
NK Ljubuški
TBD TBD NK Kamešnica
FK Bjelopoljac
TBD TBD HNK Brotnjo
HNK Tomislav
TBD TBD HNK Stolac
FK Klis

23. kolo

Datum Sat Timovi Rez
NK Kamešnica
Slobodan
TBD TBD HNK Neum
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
TBD TBD HNK Tomislav
HNK Rama
TBD TBD NK Ljubuški
HNK Stolac
TBD TBD FK Klis
NK Troglav 1918
TBD TBD FK Bjelopoljac
HNK Brotnjo
TBD TBD HNK Grude
FK Turbina

24. kolo

Datum Sat Timovi Rez
FK Klis
Slobodan
TBD TBD FK Turbina
HNK Neum
TBD TBD HNK Brotnjo
NK Kamešnica
TBD TBD HNK Rama
FK Bjelopoljac
TBD TBD NK Troglav 1918
NK Ljubuški
TBD TBD HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
HNK Tomislav
TBD TBD HNK Stolac
HNK Grude

25. kolo

Datum Sat Timovi Rez
HNK Brotnjo
Slobodan
TBD TBD HNK Grude
NK Troglav 1918
TBD TBD NK Ljubuški
FK Klis
TBD TBD HNK Neum
HNK Stolac
TBD TBD NK Kamešnica
HNK Rama
TBD TBD FK Bjelopoljac
HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
TBD TBD HNK Tomislav
FK Turbina

26. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Klis
HNK Grude
TBD TBD HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje
NK Kamešnica
TBD TBD HNK Rama
HNK Brotnjo
TBD TBD NK Troglav 1918
HNK Neum
TBD TBD FK Turbina
FK Bjelopoljac
TBD TBD HNK Stolac
HNK Tomislav
NK Ljubuški
Slobodan