Bosanskohercegovački internacionalac Ibrahim Šehić i njegov tim Qarabag uživaju u pravoj fudbalskoj bajci. Tim iz Azerbejdžana u četvrtak će gostovati na San Siru, gdje će u okviru grupne faze Evropa lige odmjeriti snage sa milanskim Interom.
Izjavu pred ovaj susret za službenu stranicu UEFA-e dao je naš Ibrahim Šehić, koji je istakao da protivnički tim slovi za jakog protivnika, ali se nada da bi njegov Qarabag mogao iznenaditi.
„Svjesni smo da je naš protivnik izuzetno jak, ali nikad se ne zna kako ćemo odigrati protiv jednog od najvećih italijanskih klubova. Nismo pod pritiskom i pokušat ćemo uživati u našoj igri, koja će pokazati da imamo sastav vrijedan poštovanja“, izjavio je Šehić.
Podsjetimo, Qarabag je u prvoj utakmici odigrao neriješeno s francuskim St. Etienneom(0:0), a Šehić se i u ovom susretu istakao fantastičnim intervencijama kojima je svoju mrežu sačuvao netaknutom.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
On je po mnogima jedan od najboljih košarkaša na EuroBasketu