U londonskom derbiju između Chelseaja i Arsenala vode Plavci sa 1:0 nakon što je Hazard sa bijele tačke domaći sastav doveo u vodstvo. Mourinho je bio primoran napraviti izmjenu na golmanskoj poziciji, a povrijeđeno Courtoisa zamijenio je Čech.
Ipak, dosta zanimljivije je bilo van terena, odnosno pored aut linije, a u jednom trenutku su žestok okršaj imala dva trenera. Arsene Wenger i Mourinho odavno su na ratnoj nozi, a u jednoj situaciji francuski stručnjak prišao Portugalcu i odgurnuo ga, a Mourinho mu je potom pokazao prstom da ide na svoje mjesto.
Dalji tok duela prekinuli su četvrti i glavni arbitar utakmice.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Nevjerovatne scene iz Rige