Hajduk je u Dugopolju ugostio Rijeku, a susret je okončan podjelom bodova, što je svakao više odgovaralo gostima s Kantride.
U derbiju 11. kola HNL-a nogometaši Hajduka i Rijeke remizirali su rezultatom 1:1.Splićani su poveli u 22. minuti. Vršajević je izborio penal nakon što je u ruku napucao Leškovića, a Caktaš je pogodio panenkom za 1:0.
U međuvremenu dosta nereda na tribinama. Rijeka je u 40. minuti imala prvi šut u okvir gola, ali je Jajalov udarac zaustavio Kalinić.
Rijeka je izjednačila u 64. minuti. Bh. reprezentativac Zoran Kvržić je pogodio za 1:1, što se ispostavilo i konačnim rezultatom. Za domaće su 90 minuta igrali Vršajević i Sušić, a na drugoj strani strijelac Kvržić.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Sjajan nastup, praktično je sam donio pobjedu