Nekoliko afričkih medija objavilo je danas kako je reprezentativac Gane i član Milana Michael Essien zaražen smrtonosnim virusom Ebole.
Izvjesni novinar Yury Alkaev objavio je na Twitteru kako je Essien obolio od smrtonosne bolesti Ebole, ali se vijest ispostavila kao lažna.
Mediji u Africi su ubrzo objavili vijest, koja je kasnije i povučena, a sjajni veznjak se tako našao bez ikakve potrebe u centru pažnje.
Navode da je Essien obolio od Ebole odbacili su i iz ekipe Milana...
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Teške optužbe iz Prištine