Ženska kadetska reprezentacija BiH u trećem kolu kvalifikacija za EP ostvarila je pobjedu u Talinu nad domaćom selekcijom Estonije.
Naše kadetkinje na kraju susreta slavile su minimalnim rezultatom 1:0, a odlučujući pogodak došao je u 72. minuti, kada je autogol postigla Mari-Ann Ploompuu.
Izabranice Ilije Lucića kvalifikacije su završile na trećem mjestu sa tri boda iza selekcija Finske (9 bodova) i Poljske (6), a ispred Estonije (0).
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz