Druga liga Sjever, 15. kolo:

Sloga Simin Han jesenji prvak Druge lige Sjever

Fudbaleri Sloge iz Siminog Hana savladali su danas kao gosti u Mionici ekipu Bosne s 3:0, te su došli do titule jesenjeg prvaka.

Do prvog gola na ovom susretu čekalo se do 44. minuti. Salamović je pogodio za prednost Sloge, da bi isti igrač u 63. minuti povećao prednost na 2:0.

Konačan rezultat od 3:0 postavio je Majdančić u 77. minuti susreta.

Fantastični napadač Dizdaruše Alen Gušo nije bio dovoljan ovom timu da dođe do bodova u Bukinju kod Rudara (3:2). Iako je Gušo postigao dva gola, njegov tim je na kraju poražen s 3:2.

Sloga iz Tojšića je na gostovanju savladala ekipu Posavine s 1:0 pogotkom Zulića iz 71. minute.