Raspored

Druga liga Federacije BiH - Sjever

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.08.20. 17:30 FK Seona 3
NK Dinamo Donja Mahala 0
09.08.20. 17:30 FK Bosna Mionica 8
NK Mramor 1
09.08.20. 17:30 FK Priluk 1
NK Prokosovići 1
08.08.20. 17:30 FK Radnički Lukavac 3
FK Gornji Rahić 1
08.08.20. 17:30 OFK Gradina 6
FK Lokomotiva Miričina 0
09.08.20. 17:30 FK Dizdaruša Brčko 3
NK Mladost Malešići 1
09.08.20. 17:30 NK Orahovica 74 4
FK Bosna Kalesija 0
08.08.20. 17:30 NK Odžak 102 1
NK Svatovac 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.08.20. 17:30 FK Seona 1
FK Dizdaruša Brčko 0
15.08.20. 17:30 NK Mladost Malešići 2
NK Orahovica 74 2
15.08.20. 17:30 FK Lokomotiva Miričina 4
NK Odžak 102 2
16.08.20. 17:30 NK Svatovac 2
FK Bosna Mionica 0
15.08.20. 17:30 FK Bosna Kalesija 2
OFK Gradina 4
15.08.20. 17:30 NK Mramor 0
FK Radnički Lukavac 6
14.08.20. 17:30 NK Dinamo Donja Mahala 1
NK Prokosovići 0
16.08.20. 17:30 FK Gornji Rahić 5
FK Priluk 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.08.20. 17:00 FK Radnički Lukavac 2
NK Svatovac 2
23.08.20. 17:00 FK Bosna Mionica 3
FK Lokomotiva Miričina 0
23.08.20. 17:00 FK Priluk 6
NK Mramor 0
22.08.20. 17:00 NK Odžak 102 2
FK Bosna Kalesija 0
23.08.20. 17:00 NK Prokosovići 0
FK Gornji Rahić 5
23.08.20. 17:00 FK Dizdaruša Brčko 3
NK Dinamo Donja Mahala 1
22.08.20. 17:00 OFK Gradina 2
NK Mladost Malešići 0
23.08.20. 17:00 NK Orahovica 74 1
FK Seona 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.08.20. 17:00 FK Dizdaruša Brčko 3
NK Orahovica 74 1
29.08.20. 17:00 FK Lokomotiva Miričina 0
FK Radnički Lukavac 5
30.08.20. 17:00 FK Seona 0
OFK Gradina 0
29.08.20. 17:00 FK Bosna Kalesija 3
FK Bosna Mionica 1
29.08.20. 17:00 NK Mladost Malešići 2
NK Odžak 102 1
29.08.20. 17:00 NK Mramor 0
NK Prokosovići 6
30.08.20. 17:00 NK Dinamo Donja Mahala 2
FK Gornji Rahić 1
30.08.20. 17:00 NK Svatovac 2
FK Priluk 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 16:30 NK Prokosovići 1
NK Svatovac 3
06.09.20. 16:30 FK Gornji Rahić 8
NK Mramor 1
05.09.20. 16:30 FK Radnički Lukavac 2
FK Bosna Kalesija 1
06.09.20. 16:30 FK Bosna Mionica 1
NK Mladost Malešići 0
06.09.20. 16:30 FK Priluk 2
FK Lokomotiva Miričina 0
05.09.20. 16:30 OFK Gradina 4
FK Dizdaruša Brčko 0
05.09.20. 16:30 NK Odžak 102 3
FK Seona 2
06.09.20. 16:30 NK Orahovica 74 6
NK Dinamo Donja Mahala 3

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.09.20. 16:00 FK Seona 5
FK Bosna Mionica 0
13.09.20. 16:00 NK Orahovica 74 0
OFK Gradina 2
12.09.20. 16:00 NK Mladost Malešići 5
FK Radnički Lukavac 2
13.09.20. 16:00 FK Dizdaruša Brčko 5
NK Odžak 102 2
12.09.20. 16:00 FK Bosna Kalesija 2
FK Priluk 1
13.09.20. 16:00 NK Svatovac 1
FK Gornji Rahić 1
12.09.20. 16:00 FK Lokomotiva Miričina 0
NK Prokosovići 1
13.09.20. 16:00 NK Dinamo Donja Mahala 4
NK Mramor 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.09.20. 15:30 FK Gornji Rahić 3
FK Lokomotiva Miričina 0
20.09.20. 15:30 FK Priluk 4
NK Mladost Malešići 2
19.09.20. 15:30 FK Radnički Lukavac 2
FK Seona 3
19.09.20. 15:30 NK Mramor 2
NK Svatovac 3
20.09.20. 15:30 NK Prokosovići 6
FK Bosna Kalesija 5
20.09.20. 15:30 FK Bosna Mionica 2
FK Dizdaruša Brčko 1
19.09.20. 15:30 OFK Gradina 4
NK Dinamo Donja Mahala 0
19.09.20. 15:30 NK Odžak 102 2
NK Orahovica 74 0

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.09.20. 15:30 NK Orahovica 74 3
FK Bosna Mionica 2
27.09.20. 15:30 FK Seona 1
FK Priluk 1
26.09.20. 15:30 OFK Gradina 8
NK Odžak 102 0
26.09.20. 15:30 NK Mladost Malešići 3
NK Prokosovići 0
27.09.20. 15:30 FK Dizdaruša Brčko 2
FK Radnički Lukavac 1
26.09.20. 15:30 FK Bosna Kalesija 1
FK Gornji Rahić 1
27.09.20. 15:30 NK Dinamo Donja Mahala 3
NK Svatovac 1
26.09.20. 15:30 FK Lokomotiva Miričina 7
NK Mramor 3

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.10.20. 15:30 NK Prokosovići 3
FK Seona 0
04.10.20. 15:30 FK Gornji Rahić 0
NK Mladost Malešići 2
04.10.20. 15:30 NK Svatovac 5
FK Lokomotiva Miričina 0
03.10.20. 15:30 NK Mramor 4
FK Bosna Kalesija 2
04.10.20. 15:30 FK Priluk 5
FK Dizdaruša Brčko 2
03.10.20. 15:30 FK Radnički Lukavac 6
NK Orahovica 74 1
03.10.20. 15:30 NK Odžak 102 3
NK Dinamo Donja Mahala 0
04.10.20. 15:30 FK Bosna Mionica 1
OFK Gradina 4

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 15:00 NK Odžak 102 2
FK Bosna Mionica 1
10.10.20. 15:00 OFK Gradina 2
FK Radnički Lukavac 1
11.10.20. 15:00 NK Orahovica 74 3
FK Priluk 2
11.10.20. 15:00 FK Seona 4
FK Gornji Rahić 2
11.10.20. 15:00 FK Dizdaruša Brčko 1
NK Prokosovići 0
10.10.20. 15:00 FK Bosna Kalesija 3
NK Svatovac 0
11.10.20. 15:00 NK Dinamo Donja Mahala 2
FK Lokomotiva Miričina 1
10.10.20. 15:00 NK Mladost Malešići 8
NK Mramor 2

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.10.20. 14:30 FK Lokomotiva Miričina 1
FK Bosna Kalesija 5
17.10.20. 14:30 NK Mramor 2
FK Seona 2
18.10.20. 14:30 NK Svatovac 1
NK Mladost Malešići 1
18.10.20. 14:30 FK Gornji Rahić 3
FK Dizdaruša Brčko 2
18.10.20. 14:30 NK Prokosovići 1
NK Orahovica 74 1
18.10.20. 14:30 FK Priluk 0
OFK Gradina 3
17.10.20. 14:30 FK Radnički Lukavac 2
NK Odžak 102 0
18.10.20. 14:30 FK Bosna Mionica 7
NK Dinamo Donja Mahala 1

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.10.20. 14:30 NK Orahovica 74 3
FK Gornji Rahić 0
24.10.20. 14:30 NK Odžak 102 4
FK Priluk 1
25.10.20. 14:30 FK Bosna Mionica 2
FK Radnički Lukavac 0
24.10.20. 14:30 OFK Gradina 4
NK Prokosovići 0
25.10.20. 14:30 FK Dizdaruša Brčko 6
NK Mramor 3
25.10.20. 14:30 FK Seona 6
NK Svatovac 3
TBD TBD NK Mladost Malešići 3
FK Lokomotiva Miričina 0
25.10.20. 14:30 NK Dinamo Donja Mahala 3
FK Bosna Kalesija 0

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.10.20. 13:30 FK Gornji Rahić 3
OFK Gradina 2
31.10.20. 13:30 FK Lokomotiva Miričina 0
FK Seona 6
31.10.20. 13:30 NK Mramor 0
NK Orahovica 74 4
31.10.20. 13:30 FK Bosna Kalesija 1
NK Mladost Malešići 0
31.10.20. 13:30 NK Svatovac 4
FK Dizdaruša Brčko 3
31.10.20. 13:30 FK Radnički Lukavac 4
NK Dinamo Donja Mahala 0
31.10.20. 13:30 NK Prokosovići 4
NK Odžak 102 2
31.10.20. 13:30 FK Priluk 1
FK Bosna Mionica 2

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.11.20. 13:30 FK Radnički Lukavac 2
FK Priluk 1
08.11.20. 13:30 FK Seona 2
FK Bosna Kalesija 1
07.11.20. 13:30 NK Odžak 102 3
FK Gornji Rahić 1
08.11.20. 13:30 FK Bosna Mionica 4
NK Prokosovići 2
08.11.20. 13:30 NK Orahovica 74 2
NK Svatovac 1
07.11.20. 13:30 OFK Gradina 4
NK Mramor 1
08.11.20. 13:30 NK Dinamo Donja Mahala 4
NK Mladost Malešići 1
08.11.20. 13:30 FK Dizdaruša Brčko 6
FK Lokomotiva Miričina 0

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.20. 13:30 FK Lokomotiva Miričina 0
NK Orahovica 74 5
14.11.20. 13:30 FK Bosna Kalesija 2
FK Dizdaruša Brčko 0
14.11.20. 13:30 FK Gornji Rahić 2
FK Bosna Mionica 0
14.11.20. 13:30 NK Svatovac 1
OFK Gradina 3
14.11.20. 13:30 NK Mladost Malešići 3
FK Seona 0
14.11.20. 13:30 NK Mramor 2
NK Odžak 102 4
14.11.20. 13:30 NK Prokosovići 3
FK Radnički Lukavac 2
14.11.20. 13:30 FK Priluk 2
NK Dinamo Donja Mahala 0

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mramor
FK Bosna Mionica
TBD TBD NK Prokosovići
FK Priluk
TBD TBD FK Gornji Rahić
FK Radnički Lukavac
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
OFK Gradina
TBD TBD NK Mladost Malešići
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD FK Bosna Kalesija
NK Orahovica 74
TBD TBD NK Svatovac
NK Odžak 102
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
FK Seona

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
FK Seona
TBD TBD NK Orahovica 74
NK Mladost Malešići
TBD TBD NK Odžak 102
FK Lokomotiva Miričina
TBD TBD FK Bosna Mionica
NK Svatovac
TBD TBD OFK Gradina
FK Bosna Kalesija
TBD TBD FK Radnički Lukavac
NK Mramor
TBD TBD NK Prokosovići
NK Dinamo Donja Mahala
TBD TBD FK Priluk
FK Gornji Rahić

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Svatovac
FK Radnički Lukavac
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
FK Bosna Mionica
TBD TBD NK Mramor
FK Priluk
TBD TBD FK Bosna Kalesija
NK Odžak 102
TBD TBD FK Gornji Rahić
NK Prokosovići
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD NK Mladost Malešići
OFK Gradina
TBD TBD FK Seona
NK Orahovica 74

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Orahovica 74
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD FK Radnički Lukavac
FK Lokomotiva Miričina
TBD TBD OFK Gradina
FK Seona
TBD TBD FK Bosna Mionica
FK Bosna Kalesija
TBD TBD NK Odžak 102
NK Mladost Malešići
TBD TBD NK Prokosovići
NK Mramor
TBD TBD FK Gornji Rahić
NK Dinamo Donja Mahala
TBD TBD FK Priluk
NK Svatovac

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Svatovac
NK Prokosovići
TBD TBD NK Mramor
FK Gornji Rahić
TBD TBD FK Bosna Kalesija
FK Radnički Lukavac
TBD TBD NK Mladost Malešići
FK Bosna Mionica
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
FK Priluk
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
OFK Gradina
TBD TBD FK Seona
NK Odžak 102
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
NK Orahovica 74

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Bosna Mionica
FK Seona
TBD TBD OFK Gradina
NK Orahovica 74
TBD TBD FK Radnički Lukavac
NK Mladost Malešići
TBD TBD NK Odžak 102
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD FK Priluk
FK Bosna Kalesija
TBD TBD FK Gornji Rahić
NK Svatovac
TBD TBD NK Prokosovići
FK Lokomotiva Miričina
TBD TBD NK Mramor
NK Dinamo Donja Mahala

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
FK Gornji Rahić
TBD TBD NK Mladost Malešići
FK Priluk
TBD TBD FK Seona
FK Radnički Lukavac
TBD TBD NK Svatovac
NK Mramor
TBD TBD FK Bosna Kalesija
NK Prokosovići
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
FK Bosna Mionica
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
OFK Gradina
TBD TBD NK Orahovica 74
NK Odžak 102

23. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Bosna Mionica
NK Orahovica 74
TBD TBD FK Priluk
FK Seona
TBD TBD NK Odžak 102
OFK Gradina
TBD TBD NK Prokosovići
NK Mladost Malešići
TBD TBD FK Radnički Lukavac
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD FK Gornji Rahić
FK Bosna Kalesija
TBD TBD NK Svatovac
NK Dinamo Donja Mahala
TBD TBD NK Mramor
FK Lokomotiva Miričina

24. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Seona
NK Prokosovići
TBD TBD NK Mladost Malešići
FK Gornji Rahić
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
NK Svatovac
TBD TBD FK Bosna Kalesija
NK Mramor
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
FK Priluk
TBD TBD NK Orahovica 74
FK Radnički Lukavac
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
NK Odžak 102
TBD TBD OFK Gradina
FK Bosna Mionica

25. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Bosna Mionica
NK Odžak 102
TBD TBD FK Radnički Lukavac
OFK Gradina
TBD TBD FK Priluk
NK Orahovica 74
TBD TBD FK Gornji Rahić
FK Seona
TBD TBD NK Prokosovići
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD NK Svatovac
FK Bosna Kalesija
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
NK Dinamo Donja Mahala
TBD TBD NK Mramor
NK Mladost Malešići

26. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Bosna Kalesija
FK Lokomotiva Miričina
TBD TBD FK Seona
NK Mramor
TBD TBD NK Mladost Malešići
NK Svatovac
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
FK Gornji Rahić
TBD TBD NK Orahovica 74
NK Prokosovići
TBD TBD OFK Gradina
FK Priluk
TBD TBD NK Odžak 102
FK Radnički Lukavac
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
FK Bosna Mionica

27. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Gornji Rahić
NK Orahovica 74
TBD TBD FK Priluk
NK Odžak 102
TBD TBD FK Radnički Lukavac
FK Bosna Mionica
TBD TBD NK Prokosovići
OFK Gradina
TBD TBD NK Mramor
FK Dizdaruša Brčko
TBD TBD NK Svatovac
FK Seona
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
NK Mladost Malešići
TBD TBD FK Bosna Kalesija
NK Dinamo Donja Mahala

28. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD OFK Gradina
FK Gornji Rahić
TBD TBD FK Seona
FK Lokomotiva Miričina
TBD TBD NK Orahovica 74
NK Mramor
TBD TBD NK Mladost Malešići
FK Bosna Kalesija
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
NK Svatovac
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
FK Radnički Lukavac
TBD TBD NK Odžak 102
NK Prokosovići
TBD TBD FK Bosna Mionica
FK Priluk

29. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Priluk
FK Radnički Lukavac
TBD TBD FK Bosna Kalesija
FK Seona
TBD TBD FK Gornji Rahić
NK Odžak 102
TBD TBD NK Prokosovići
FK Bosna Mionica
TBD TBD NK Svatovac
NK Orahovica 74
TBD TBD NK Mramor
OFK Gradina
TBD TBD NK Mladost Malešići
NK Dinamo Donja Mahala
TBD TBD FK Lokomotiva Miričina
FK Dizdaruša Brčko

30. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Dizdaruša Brčko
FK Bosna Kalesija
TBD TBD FK Bosna Mionica
FK Gornji Rahić
TBD TBD OFK Gradina
NK Svatovac
TBD TBD FK Seona
NK Mladost Malešići
TBD TBD NK Odžak 102
NK Mramor
TBD TBD FK Radnički Lukavac
NK Prokosovići
TBD TBD NK Dinamo Donja Mahala
FK Priluk
TBD TBD NK Orahovica 74
FK Lokomotiva Miričina