Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u Haifi odigrala utakmicu četvrtog kola kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo u Francusku u kojoj smo doživjeli težak poraz od Izraela 3:0.
Navijači našeg nacionalnog tima BH Fanaticosi nisu zadovoljni radom selektora Safeta Sušića, te su tijekom kompletne utakmice tražili njegov odlazak sa klupe reprezentacije.
Sa tribina stadiona u Haifi čulo se "Idi, idi, neznalice" i "Pape odlazi"...
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru