U finalu ovogodišnjeg španskog rukometnog "Kupa Kralja" sastala su se dva velika rivala, Ciudad Real i Barcelona, a bolji su ovaj put bili rukometaši Barcelone.
"Crveno-plavi" su ušli u susret opterećeni ispadanjem iz Lige prvaka i malo ko je očekivao da će uspjeti pobjediti momčad koja im je u posljednjih pet godina zadala nekoliko "bolnih" poraza.
Prvo poluvrijeme završilo je neodlučenim rezultatom (14:14), dok je Barca u drugom dijelu susreta zaigrala znatno bolje, te sasvim zasluženo osvojila prvi trofej u ovoj sezoni.
Kod Barcelone je najbolji bio Romero sa 10 postignutih golova, dok su poražene predvodili Abalo i Rutenka sa po 5 golova.
Kup Kralja, finale
Barcelona - Ciudad Real 29:26 (14:14)
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija
Musemić: Primili smo prvi gol iz penala koji je bio takav kakav je bio
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Ubrzo će ipak sve biti kako treba