Defanzivac Real Madrida

Ramos 'nokautirao' centralnu kameru za TV prenos

Fudbaleri Real Madrida, aktuelnog prvaka Evrope, nakon prvog poluvremena utakmice 12. kola španske Primere imali su vodstvo od 2:0 na gostovanju kod novajlije Eibara.

Kraljeve je u vodstvo doveo James Rodriguez golom u 23. minuti, a tačno 20 minuta kasnije Cristiano Ronaldo je pogodio za 2:0.

Ipak, jedan od zanimljiviji situacija desila se nakon što je Sergio Ramos na sredini terena 'očistio' jednu loptu, a ona je završila direktno u objektivu centralne kamere koja je radila TV prijenos ovoga meča.

Kamera je ostala čitava, a gledaoci ispred malih ekrana nisu ostali uskraćeni sa pogled sa centralnog dijela tribine.