Hrvatski reprezentativac i košarkaš Anadolu Efesa, Dario Šarić, izabran je za najboljeg igrača Eurolige za novembar.
Hrvatski reprezentativac je najmlađi košarkaš u historiji koji je izabran za najboljeg igrača mjeseca, a u novembru je prosječno bilježio 15.5 poena i 7.5 skokova po susretu.
Podsjetimo, Šarić je tokom ljeta pojačao Efes i već se nametnuo kao lider ove turske ekipe, koja je u novembru upisala tri pobjeda i poraz u Evroligi.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Navijači u službi politike