da izgled arhiva možete prilagoditi na brzi ili opširni pregled prema vašim željama koristeći dugme u gornjem desnom uglu ?

×
Euroliga

Wilbekin uništio Budućnost, Maccabi slavio u Morači

Budućnost ubilježila i treći poraz u Euroligi

Maccabi iz Tel Aviva pod vodstvom hrvatskog trenera Nevena Spahije slavio je večeras u Morači u sklopu trećeg kola Eurolige rezultatom 78:68. Igrala je Budućnost odlično skoro tri četvrtine ali potpuni nestanak u zadnjem periodu susreta pobjedu je preusmjerio u Izrael.

Da se utakmica igrala 30 minuta Budućnost bi slavila. Zadnjih 10 minuta ekipa našeg Nemanje Gordića potpuno se ugasila i pobjeda ide u Tel Aviv.
Euroliga

Olympiakos trijumfalno kroz Vitoriju, Real kroz Milano

Vrijedne pobjede Olympiakosa i Reala na vrućim gostovanjima

Košarkaši Olympiakosa večeras su kao gosti slavili vrijednu pobjedu u Vitoriji nad sjajnom ekipom Baskonije rezultatom 85:80. Iako su Baski bili favoriti,  sigurnom igrom u prve tri četvrtine u kojoj su stekli veliku prednost momci iz Pireja se kući vraćaju pjevajući.

Sjajni Toko Shengelia nije bio dovoljan Baskoniji da izbjegne poraz od odličnog Olympiakosa za koji je briljirao Nikola Milutinov.
Euroliga

Budućnost poražena od Darusafake

U tvrdoj i neizvjesnoj utakmici Podgoričani poraženi i u drugom kolu Eurolige

Budućnost iz Podgorice poražena je i u drugom kolu Eurolige a ovaj put, nakon što su u svojoj Morači poraženi od Milana, od njih je bolja bila ekipa Darusafake iz Istanbula rezultatom 71:63. Imali su Podgoričani priliku okrenuti ovaj susret na svoju stranu ali nije išlo.

Košarkaši Budućnosti poraženi su u Istanbulu od Darusafake iako su krajem utakmice mogli preokrenuti susret u svoju korist
Euroliga

Shved postao najbolji strijelac VTB lige u povijesti

U pobjedi protiv Kaleva s 23 poena postao prvi strijelac u povijesti natjecanja

Košarkaš Khimkija Alexey Shved proteklog vikenda zabilježio je još jedno veliko dostignuće u svojoj sjajnoj karijeri. U pobjedu svog Khimkija nad Kalevom od 80:73 zabilježio je 23 poena koja su mu bila dovoljna da se probije na prvo mjesto strijelaca VTB lige ikada.

Alexey Shved je s 23 poena protiv Kaleva postao prvi strijelac VTB lige u povijesti!