Iskusni golman Juventusa Gianluigi Buffon ima velika očekivanja od Lige prvaka ove sezone.
Juve se prošle sezone nije uspio plasirati u nokaut fazu Lige prvaka, ali ove sezone Stara dama je izborila plasman u osminu finala i protiv Atletico Madrida će igrati za prvo mjesto u grupi.
“Mislim da Juve može puno postići u Ligi prvaka. Osobno, 14 godina sanjam o osvajanju ovog trofeja”, kazao je Buffon, koji je još dodao:
“U utakmici protiv Atletica moramo djelovati hrabro. Ovo je utakmica za nas. Najvažnije je da smo u osmini finala, ali svakako da ćemo se boriti da budemo prvi u grupi”.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e