Jusuf Nurkić neće igrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine dok u Košarkaškom savezu sjede Dino Konaković, Harun Mahmutović i Igor Stojanović.
Rekao je to Jusuf Nurkić u razgovoru za Dnevni avaz, a isto je potvrdio i za SportSport.ba. Poručio je Nurkić da neko mora stati u kraj ljudima koji sjede u foteljama krovne kuće bh. košarke.
"Stojim iza svake riječi što sam rekao u ovom razgovoru. Ispao sam najveći krivac za sve. Za mene je sve završena priča i ne želim imati ništa više s tim ljudima. Neko im više mora stati u kraj. Ja sam spreman i preko ugovora da radim. Ako treba da budem izdajnik, biću, ali čista obraza", za SportSport.ba rekao je Nurkić.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ogroman broj skauta na utakmici
Partizan će zaraditi nestvarne cifre, velikani dolaze po djecu iz Humske i ruše se svi rekordi
Na odmoru u Grčkoj
Đoković završio u neočekivanom zagrljaju
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Skromni dečko šuti i radi