Hollins zadovoljan Mirzinom partijom
Trener Netsa: Izgleda da je Djed Mraz posjetio Teletovića
Trener Brooklyn Netsa, Lionel Hollins, izuzetno je zadovoljan partijom Mirze Teletovića protiv Sacramento Kingsa.
Teletović je devet od jedanaest poena pogodio u ključnim trenucima. U prvom poluvremenu je s dvije trojke slomio Kingse, te je pogodio trojku nakon što se tim iz Sacramenta ponovo približio Netsima u finišu meča.
Trener Lionel Hollins je uz malo šale govorio o Mirzi Teletoviću.
"Velika je stvar što je pogodio te trojke. Izgleda da je Djed Mraz ispostavio Mirzi nekoliko šuteva, jer smo ga čekali neko vrijeme. Drago mi je što je pogađao, radio je dosta dobro, imao je i sedam skokova. Sretan sam zbog njega", rekao je Hollins nakon meča.
Mirza je susret završio sa 11 poena i sedam skokova.
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Ne bi nikog začudilo
Vučić sam "iskopao" novog selektora? U Srbiji ne vjeruju šta slušaju
Nevjerovatna scena