Bljesak

Memorijal Andrija Anković

GOŠK nakon penala savladao Hajduk

Fudbaleri GOŠK-a iz Gabele na tradicionalnom 25. turniru Memorijal Andrija Anković uspjeli su nakon penala izbaciti splitski Hajduk.

Rezultat nakon regularnog dijela igre glasio je 2:2, a Hajduk je poveo u 23. minuti preko Ducassea, da bi u nastavku susreta GOŠK preokrenuo golovima Malčića i Mornara. Ipak, Splićani su s bijele tačke preko Balića izborili penale, a spretniji su bili domaćini.

GOŠK se tako plasirao u finale, gdje će se sastati sa pobjednikom iz susreta između Željezničara i Širokog Brijega.

Hajduk: Kalinić, Maloča (c), Bradarić, Nižić, Bašić, Caktaš, Ducasse, Mezga, Maloku, Milevski, Maglica

GOŠK: Sušac, Ljubić, Petrović, Mornar, Rodin, Dodig, Stjepanović, Bošnjak, Anković, Zadro, Malčić