Liverpool u svoje redove ozbiljno namjerava dovesti Alexa Songa.
Ovaj fudbaler Barcelone nastupa za West Ham kao posuđen igrač a u Londonu ne kriju da bi ga željeli otkupiti od Katalonaca. Ipak, žele ga i na Anfieldu a ponuda iznosi 11,5 miliona funti.
Već ranije se za njega raspitivao i Manchester United koji je sada u Liverpoolu dobio ozbiljnog konkurenta za dovođenje sjajnog Kamerunca.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Padaju rekordi na Eurobasketu
Nije normalno šta radi Luka Dončić: Košarka ovo ne pamti, Italijani samo gledaju
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo