Louis van Gaal odlučio je Victora Valdesa privremeno prekomandovati u B momčad, kako bi stekao formu potrebnu za izazove u Premiershipu.
Trener Manchester Uniteda u izjavi za otočke medije kazao je da će Valdesu dobro doći utakmice za rezervni tim.
"Kada ne igrate godinu dana, logično je da krenete od malo niže razine. Niko ne voli biti zamjena, ali dobro će mu doći utakmice za rezervni sastav. Uostalom, tamo su Ashley Young i Michael Carrick", kazao je Van Gaal.
Podsjetimo, Valdes je na Old Trafford stigao kao slobodan igrač, nakon što nije produžio ugovor s Barcelonom. Prije dolaska u United povezivao se sa Monacom, ali je klub iz Kneževine ipak odustao od njega zbog povrede i odlične forme Danijela Subašića.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću
"Sve je ličilo na 2005. godinu, pile se kafe odvojeno, nemoguće je da zaboraviš Aleksu i Vanju..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Press konferencija Barcelone