Nogometaš Borussije Dortmund Nuri Sahin smatra da bi njegovom klubu bilo bolje da za Juventus igra Andrea Pirlo.
BVB dočekuje Juventus nakon što je prvi susret završen rezultatom 2:1 za torinsku momčad. Sahin vjeruje da bi Milioneri imali veče izglede da prođu da za crno-bijele igra Pirlo.
“Ne želim omaložavati Pirla, ali više bih volio da se nije povrijedio i mislim da bi nam bilo lakše igrati da je tu”, rekao je Sahin, dodavši:
“Imali smo jasan plan kako zaustaviti Juve s Pirlom i to se radilo dok se on nije povrijedio. Juve nas je potom pobijedio. Možda smo ih potcijenili kada je Pirlo izašao”.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije
Bećiragić: Moramo da ih prebijemo da dođemo do koša; Nurkić: Krivo mi je
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Dosta toga je jasnije