Ekipa Liverpoola uključila se u borbu za dovođenje desnog beka Barcelone Danija Alvesa.
Iskusnom Brazilcu na kraju sezone istječe ugovor s Barcelonom. Veliki je interes evropskih klubova za njegovim dovođenjem, a najviše se spominjao eventualni potpis za Manchester United.
Međutim, u igru se uključio i Liverpool. Redsi žele dovesti Alvesa na Anfield i to kao zamjenu za Glena Johnsona, koji na ljeto gotovo sigurno napušta tim.
Alves je član Barcelone od 2008. godine, a prethodno je nosio dres Seville.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Marinović kandidat
Ko će na klupu Borca?
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Čeka nas dosta uzbuđenja