U Wolfsburgu spremaju bogatu ponudu za belgijskog napadača Romelua Lukakua.
Lukaku pruža sjajne partije u dresu Evertona i za ovog 21-godišnjeg golgetera veliki interes za sada je pokazao Wolfsburg.
Nijemci su spremni da krenu po igrača koji je iz Chelseaja proteklog ljeta prešao u Wolfsburg.
Vukovi su za njega spremni da plate 33 miliona funti. On bi trebao povećati ambicije kluba iz grada automobila, koji je trenutno drugoplasirani u Bundesligi.
Lukaku je u 40 nastupa u dresu Evertona ove sezone postigao 17 pogodaka.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Specijalni pred novom avanturom