HNL, 26. kolo

Hodžić i Gojak igrali u novom trijumfu Dinama

Dinamo je nadigrao Istru u 26. kolu HNL-a, dok je Lokomotiva slavila u Splitu.

Dinamo se nastavio šetati ligom. Modri su na Maksimiru s 4:1 razbili Istru i stigli do 20. pobjede, te imaju 14 bodova prednosti u odnosu na Rijeku.

Machado je domaće doveo u vodstvo u 11. minuti, a do poluvremena su još pogađali Henriquez i Pjaca. Ovaj potonji je u nastavku pogodio drugi put za konačnih 4:1, dok je Špehar bio jedini strijelac za goste iz Pule.

Za domaće su u posljednjih pola sata šansu dobili i bh. nogometaši Amer Gojak i Armin Hodžić.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Dodajmo još da je golom Andrijaševića iz 49. minute Lokomotiva slavila protiv Splita u gostima s 1:0.