Paris Saint Germain i zvanično je produžio ugovor s 20-godišnjim Marquinhosom.
Brazilski fudbaler na Parku prinčeva trebao bi se zadržati do ljeta 2019. godine, a na konferenciji za medije istakao je da je ovo novi korak u njegovom životu.
"Sretan sam što klub ima toliko povjerenja u mene i mislim da je ovo novi korak u životu. Projekat u klubu je nevjerovatan i život u Parizu je fantastičan", kazao je Marquinhos.
Sjajni defanzivac u redove PSG-a dospio je 2013. godine iz Rome, a ove sezone postigao je jedan pogodak u francuskom prvenstvu.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Posljednja utakmica drugog kola ponudila je dosta toga zanimljivog
Susret za pamćenje! 16-godišnjak pogotkom u 100. minuti utakmice donio Redsima tri boda!
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Povratak na velika vrata
Legendarni Bosnaš ponovo u redovima Studenata! · Zvanično
Trijumf u Novom Pazaru