ACB liga, 26. kolo

Real lagano s Estudiantesom, Unicaja s Murcijom

Košarkaši Real Madrida savladali su u 26. kolu ACB lige gradskog rivala Estudiantesa s uvjerljivih 92:66.

Estudiantes jako dobro otvara ovaj meč. Nakon prve dionice su imali sedam poema prednosti (27:20), ali im se igra raspala u nastavku utakmice.

Real je do poluvremena stekao sedam razlike (44:37), da bi u trećoj dionici potpuno razbili rivala, te je pobjednik bio poznat nakon 30 minuta igre, 70:48.

Mirnom igrom su Kraljevi priveli meč kraju, te su došli do pobjede do koje su je vodili Sergio Rodriguez za 16 poena i Felipe Reyes sa 15.

Za Estudiantes je Nacho Martin ubacio 15 poena.

Potražite više informacija na temu ACB liga:

Vodeći tim ACB lige Unicaja iz Malage lagano je savladala Murciju (80:56).

Kuzminskas je vodio Unicaju sa 17 poena, dok je Raul Neto za goste ubacio 13 poena.