Arsene Wenger na klupi Arsenala već duži niz godina ima velikih problema sa sastavljanjem tima, a glavni uzrok tome su brojne povrede koje nikad ne zaobilaze Emirates.
Da jučerašnji trening na neki način bude historijski "pobrinuli" su se donedavno povrijeđeni Wilshare, Arteta, Debuchy, Diaby i Chemberlain, koji su se oporavili i napokon će biti u konkurenciji za naredni meč.
To znači da će Wenger danas, za divno čudo, moći računati na baš sve igrače iz svog pogona, što se nije desilo još od novembra 2005. godine!
Dakle, gotovo decenija je prošla od kada su posljednji put svi igrači Arsenala bili na raspolaganju francuskom stručnjaku, a ovaj podatak je nešto što daje ogromno samopouzdanje Topnicima pred meč koji slijedi.
Arsenal od 13:45 na svom Emiratesu dočekuje Liverpool u sklopu 31. kola Premiershipa. Topnici su treći sa sedam bodova zaostatka za Chelseajem i još uvijek se nisu odrekli titule, dok je Liverpool u potjeri za Manchester Unitedom koji im 'bježi' pet bodova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e