Oko 200 navijača Željezničara stiglo je u Mostar da bodre svoj tim u derbi susretu 19. kola BH Telecom Premijer lige koji će odlučivati o rasporedu ekipa u samom vrhu tabele.
Najvatreniji navijači Željezničar su na gostovanje Pod Bijelim brijegom stigli sa četiri autobusa, a neposredno pred ulaskom u Mostar policija MUP-a HNK-a obavila je pretres navijača Željezničara.
Manijaci su u Mostaru napravili odličnu atmosferu bez korištenja bilo kakvih pirotehničkih sredstava, a u video prilogu koji vam donosimo pogledate kako izgledao sektor sa gostujućim navijačima.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Čeka nas dosta uzbuđenja