Dugo očekivana borba između Floyda Mayweathera i Mannyja Pacquiaa biće održana 2. maja u Las Vegasu.
Ogroman interes vlada za ovaj meč. Cijene karata na crnom tržištu koštaju na hiljade dolara, a oba borca marljivo treniraju za veliki izazov.
Naravno, sve je ispraćeno i medijski. Objavljen je i trailer pred meč možda i najvećih boraca u srednjoj kategoriji ikad.
Ono što je sigurno, 2. maja u Las Vegasu biće pravi spektakl.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Stigla potvrda
Dominik Livaković karijeru nastavlja u Kataloniji!
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika