Bosanskohercegovački reprezentativac Emir Spahić po svemu sudeći broji svoje posljednje dane u Bayer Leverkusenu.
Nakon sinoćnjeg susreta Bayera i Bayerna u okviru DFB Pokala nekadašnji kapiten naše reprezentacije zajedno sa nekoliko prijatelja potukao se sa pripadnicima osiguranja.
Njemački mediji pišu da je do tučnjave došlo pošto zaštitari nisu dozvolili Spahiću da svoje prijatelje kroz stadionske prostorije provede do lože koju je ranije iznajmio.
Ovaj skandaj je top priča u njemačkim medijima, a u javnost je procurio i snimak koji dokazuje da je Spahić učestvovao u tučnjavi, i ako je suditi po izjavama nekih od čelnika Bayera, koji su istakli da bi sa Spahićem mogli raskinuti saradnju, ukoliko se dokaže da je učestvovao u incidentima, onda se može reći da naš reprezentativac najvjerovatnije broji posljednje dane u Leverkusenu.
Spahić je u ovoj sezoni jedan od najboljih igrača Bayerna, no izgleda da će ga posla u Bayeru stajati njegova prgava narav.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije se ovom nadao
Šokantne scene s Donaldom Trumpom na US Openu!
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima