Fudbaleri Željezničara obavili su danas trening pred meč 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv tuzlanske Slobode.
Željo će sutra dočekati Slobodu na Grbavici, a danas su Plavi momci odradili lagani trening pred jako bitan meč s Tuzlacima.
Plavi eventualnom pobjedom ostaju jedan od glavnih kandidata za titulu prvaka, dok bi svaki drugi rezultat tim Milomira Odovića dobro unazadio u borbi za prvo mjesto.
Raspoloženje u ekipi Željezničara je odlično, te tim u susret sa Slobodom ulazi sa dosta optimizma.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Čeka nas dosta uzbuđenja