Jordan Henderson vjeruje da bi Raheem Sterling trebao da ostane u Liverpoolu.
Hendesron je u četvrtak potpisao novi ugovor s Liverpoolom prema kojem će sedmično zarađivati 100.000 funti. Isti ugovor nuđen je i Sterlingu nešto ranije, no engleski reprezentativac je odbio.
Stoga je neizvjesno ostaje li ovaj sjajni mladi krilni nogometaš na Anfieldu, ali Henderson vjeruje da će ipak zadržati status redsa.
“Poznajem već dobrih nekoliko godina Raheema. On mi je dobar prijatelj i saigrač. Radi ono što misli da je najbolje, ali ako bih mu želio dati savjet, onda bi rekao: ‘Ovo je Liverpool’. Mislim da je ovo najbolje mjesto za njega, ali on mora donijeti odluku jednog dana. Raheem je sjajan igrač i želimo da ostane”, kazao je Henderson.
Sterlinga žele Arsenal, Manchester City, Juve, Real i Bayern.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Crvena zvezda još ne odustaje