Fudbaleri Željezničara su u Međugorju odradili posljednji redovni trening pred utakmicu sa Veležom.
Željezničar će sutra gostovati u Vrapčićima kod domaćeg Veleža, a Plavi se vrijedno pripremaju za ovaj veoma bitan susret koji je se igra s početkom od 17 sati.
Današnji trening u Međugorju su odradili svi fudbaleri, a atmosfera u ekipi je odlična.
Meč sa mostarskim klubom će biti od velikog značanja za klub sa Grbavice, kojim bi pobjeda u ovom susretu bila od velike važnosti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Kakve riječi teniske ikone