Bayern Minhen dovodi napadača Porta Yacinea Brahimija.
Brahimi igra sjajno ove sezone u dresu Porta, u što smo se mogli uvjeriti u mečevima portugalskog kluba u Ligi prvaka.
Njega bi od ljeta mogli da gledamo u dresu njemačkog prvaka. Kako javlja Kicker, sportski direktor Bayerna Michael Reschke već je u kontaktu s Portom i igračevim agentom.
Ukoliko ne bude nekih velikih zaokreta, Brahimi bi trebao uskoro da potpiše ugovor s Bavarcima.
Alžirski reprezentativac ima 25 godina, te je ove sezone u 11 utakmica Lige prvaka postigao pet, a u 26 prvenstvenih utakmica postigao je sedam golova.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji