Istekao mu ugovor s Monacom

Berbatov: Želim se vratiti u Premiership

Adnan Beganović

Iskusni bugarski napadač Dimitar Berbatov volio bi se vratiti u Premiership.

Berbatovu je istekao ugovor sa Monacom, pa je sada slobodan igrač, no sa izborom novog kluba neće žuriti. Ponude na adresu iskusnog napadača već stižu, a njegova velika želja je povratak u Premiership gdje je nastupao za Tottenham, Fulham i Manchester United.

"Volio bih se vratiti u Premiership. S Otoka nosim jaako dobre uspomene, a gotovo svi ljubitelji fudbala prate Premiership, pa bih se želio vratiti. Mislim da mogu još uvijek igrati na visokom nivou", istakao je 34-godišnji napadač.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.