Ivan Kostić, defanzivac koji je proteklu sezonu proveo u Borcu, na meti je stručnog štaba tuzlanske Slobode.
Nezvanično saznajemo kako su obavljeni pregovori i da postoji mogućnost da taj fudbaler obuče crveno-crni dres.
Za njegove usluge zainteresovan je i mostarski Zrinjski, a Kostićeva želja je da u ljetnjom prelaznom roku pokuša pronaći angažman u inostranastvu. Ukoliko u svom naumu ne uspije, Kostić će birati između mostarske i tuzlanske ponude.
Dok se čeka odgovor Kostića, kapiten Almir Bekić sve je bliže taboru novog prvaka BiH – Sarajeva. Bekić je i ranije govorio kako nije tajna da su ga kontaktirali sa Koševa, ali da prednost u pregovorima ima tuzlanski klub.
Međutim, Bekić još uvijek čeka poziv iz Rudarske 2 i pregovore, a nezvanično saznajemo kako se predsjednik tuzlanskog kluba Azmir Husić nalazi van Bosne i Hercegovine. Pregovore čekaju i drugi igrači kojim je istekao ugovor, a među kojim su Zajko Zeba i Mersudin Ahmetović.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Teške optužbe iz Prištine