Juan Manuel Varea nije produžio ugovor sa FK Željezničar i kao slobodan igrač krenuo je u potragu za novom sredinom.
Naredna destinacija u karijeri iskusnog argentinskog internacionalca mogao bi biti Cherno More, koji je sezonu u bugarskom prvenstvu okončao na osmoj poziciji.
Cherno More nakon osvajanja Kupa želi napraviti kvalitetan tim za narednu sezonu, a vrijedi dodati da se dojučerašnji igrač Željezničara u ovom klubu nalazi se na probnom radi i ubrzo će biti poznato hoće li potpisati ugovor.
Podsjećamo, Varea je u Željezničar stigao prošle godine i svojim igrama nije uspio opravdati očekivanja navijača tima sa Grbavice. Tokom svoje karijere još je igrao za CA Velez, Deportivo Espanol, Depor, Central Cordobu, Široki Brijeg i Ravan Baku.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se Goran Vučević