Fudbaleri Željezničara na pripreme u Međugorje otišli su u staroj garnituri opreme iz prošle sezone, a razlog za kašnjenje kontigenta opreme za novu sezonu su manji administrativni problemi.
Ipak, već danas je oprema za novu sezonu stigla u Međugorje, pa su se izabranici Milomira Odovića riješili stare i "nabacili" novo ruho.
Najbolji strijelac BH Telecom Premijer lige u prošloj sezoni Riad Bajić i veznjak Plavih Enis Sadiković rado su pristali pozirati i ispromovisati novu opremu Plavih.
Oprema za trening ostat će i dalje isti model, s tim da će na njemu nešto više dominirati bijela boja. Za očekivati je da će klub iz Zvorničke 27 u narednim danima predstaviti i dresove za novu sezonu o kojima je naš portal već ranije pisao.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Prvi čovjek Zvezde o suđenju
Čak i navijači Crvene zvezde ne mogu da vjeruju u ono što je izustio Zvezdan Terzić: "Odlazi gnjido"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nije krio zadovoljstvo