Iskusni 33-godišnji napadač Admir Raščić je jučer zvanično predstavljen kao novi fudbaler sarajevskog Olimpica.
Ovaj fudbaler je u svojoj dugogodišnjoj karijeri promijenio veliki broj klubova, ali je klub sa Otoke prvi u koji se vratio.
"Ovo je moj drugi dolazak u Olimpic, koji je ujedno i jedini klub u koji se vraćam. Zatekao sam dobru atmosferu u klubu i ekipi, što me sigurno raduje. Dobro smo radili i spremali i poželio bih nam svima prvo zdravlja, a onda mnogo sreće. Nadam se da ćemo uz pravi pristup doći do dobrog rezultata kojim bismo obradovali sve istinske ljubitelje fudbala u našoj državi", rekao je Raščić.
Bivši napadač Sarajeva je ranije znao pogađati za svoj klub u evropskim utakmicama, a isti scenario priželjkuje i u predstojećem dvomeču.
"Nadam se da ću opet postići gol na Koševu u ovoj evropskoj utakmici. Ima u ovoj ekipi dosta igrača koji imaju iskustvo igranja u evropskim utakmicama, što je veliki plus. Nadam se da ćemo našim iskustvom doprinijeti dobrom rezultatu u ovom dvomeču sa Spartakom".
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije mu se dopalo