Nigerijski nogometni savez otpustio je selektora Stephana Keshija.
Keshi je vodio Nigeriju do trofeja na Afričkom kupu nacija 2013. godine, ali je otpušten jer je pregovarao s Obalom Slonovače.
U Nogometnom savezu Nigerije tvrde da je na taj način pokazao nedostatak posvećenosti reprezentaciji.
On je i ranije prijetio da će dati otkaz na klupi Superorlova. Dobio je otkaz 2014. godine, ali je ubrzo vraćen na posao.
Prije tri mjeseca je potpisao novi dvogodišnji ugovor s Nigerijom.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Srbija sutra igra protiv Latvije