Vodeći biciklist na ovogodišnjem Tour de Franceu Britanac Christopher Froome doživio je veliku neugodnost na 14. etapi kada ga je jedan od gledalac polio urinom.
Nepoznati gledalac Froomea je zalio urinom iz plastične bočice, a pritom je Britanca nazvao - dopingovanim.
"Nevjerojatno je kako se na ovako velikoj utrci može dogoditi nešto tako. Bilo je vrlo neugodno jer sam 60 kilometara do cilja vozio uz strašan smrad", kazao je 30-godišnji Froome, veliki favorit za ukupnu pobjedu.
On je optužio i medije, posebno francuske, koje neprestano najboljim biciklistima spočitavaju uzimanje
nedopuštenih sredstava. Froome je u 14. etapi na cilj došao kao 20.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Crvena zvezda još ne odustaje