Iskusni napadač Didier Drogba stigao je u Kanadu gdje će potpisati ugovor s Montrealom.
Drogba je krajem protekle sezone napustio Chelsea, te je odlučio da karijeru nastavi u MLS-u.
Njegov novi klub bit će kanadski Montreal Impact, koji je od 2012. godine u MLS-u, a prošle godine završio je na posljednjem mjestu. U Montrealu su oduševljeni što će u svojim redovima imati vrhunskog napadača, koji je godinama slovio za jednog od najboljih u Evropi.
Za Montreal već nastupaju Ignacio Piatti i Nigel Reo-Coker, pa ovaj klub želi da igra važnu ulogu u američkoj profesionalnoj ligi.
Drogba je već stigao u Montreal, što je potvrdio selfijem na aerodromu, gdje su ga dočekali brojni fanovi. Slijedi samo da potpiše ugovor.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka se još samo zvanična potvrda
Dogovorena posudba bh. igrača: Haris Tabaković napušta Hoffenheim, ali ostaje u Bundesligi
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Sramota u punom smislu riječi