Napadač Chelseaja Didier Drogba umalo je istukao sudiju Toma Henninga Ovrebra nakon što je ovaj označio kraj polufinalnog dvoboja Lige prvaka sa Barcelonom. Drogba se potom izvinio zbog svoje reakcije.
- Bio sam veoma uznemiren zbog svega što se događalo na terenu. Nakon što sam pogledao cijelu snimku shvatio sam da sam pretjerao i zbog toga se izvinjavam svima - rekao je Drogba i nastavio:
- Izvinjavam se i zbog svih riječi koje sam izrekao u tom trenutku kada nisam imao pravu kontrolu. Nisam nikako bio pravi primjer, pogotovo djeci. Tada sam bio frustriran i razočaran načinom na koji je moj klub poražen, ali se moram izvinuti jer ne postoji ništa što može opravdati moje ponašanje - završio je Drogba.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Nevjerovatne scene iz Rige
Pešić nije mogao da šuti, ostavio je Srbiju u nevjerici: "Umjesto na trening išli su u crkvu"
Trener Borca pun pohvala
Marinović svjestan šta predstavlja Grbavica: "Željezničar igra kod kuće sa posebnim motivom"
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Želju mu nije mogao ispuniti