Tim iz Bijeljine još uvijek bez poraza

Radnik neporažen napustio Zenicu

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine još su uvijek bez poraza u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Danas je tim iz Semberije gostovao u Zenici kod Mladosti, a na Kamberovića polju golova nije bilo (0:0).

Nisu ova dva tima pružila lijep fudbal. U prvom poluvremenu je bilo nekoliko šansi, ali bez ikakve veće opasnosti po gol.

Za tim iz Doboj Kaknja pokušavali su Dilaver i Šišić, Avdukić sigurno brani, dok je s druge strane golman domaćih Hadžić je lagano odbranio šuteve Antića i Lazića.

Bez većih uzbuđenja je bilo u drugom poluvremenu. Tek poneki pokušaj viđen je na obje strane, ali su mreže ostale netaknute, te je susret završen s nepopularnih (0:0).