Rukometašice Željezničara izrevoltirane odlukama sudija Gorana Ilića i Vedrana Alaksića iz Doboja napustile su današnju utakmicu 20. kola Premijer lige BiH.
Mostarke su bile bolje cijelim tokom meča. Imale su konstantnu prednost od dva do tri gola. Željo je izjednačio na 21:21, a potom su arbitri počeli donositi „čudne odluke“?!
U 54. minutu pri rezultatu 23:21 za domaće, Ilić i Aleksić dosudile su penal za Katarinu, te isključili Jasminu Muharemović.
Senad Muharemović, službeni predstavnik Željezničara vidno iznerviran povukao je ekipu sa parketa.
Poslije desetominutnog prekida i čekanja da se Hadžičanke vrate na teren sudije su u dogovoru sa delegatom označile kraj, prije kraja utakmice.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Nevjerovatne scene iz Rige