Alžirski reprezentativni napadač Riyad Mahrez mogao bi do kraja prelaznog roka napustiti Leicester City.
U prva četiri kola Premiershipa alžirski napadač je postigao četiri pogotka i na taj način privukao je na sebe pažnju mnogobrojnih klubova.
Jedan od tih je i Arsenal, kojem treba napadač i koji se već mjesecima povezivao sa velikim napadačkim imenima. No, Benzema i Higuain, nisu stigli među Topnike, a otočki mediji pišu da francuski menadžer Arsene Wenger za sami kraj prelaznog roka priprema iznenađenje.
Wengerovo iznenađenje je alžirski napadač Leicestera koji je nedavno sa svojim klubom produžio ugovor, ali Wenger je uvjeren da će dobra ponuda lako "slomiti" čelnike trenutno trećeplasirane ekipe Premiershipa.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Radnički saznao rivala u drugom pretkolu Konferencijske lige
Feđu Dudića očekuje dalek put
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Čeka nas dosta uzbuđenja