U vikendu iza nas odigrani su susreti šestog kola BH Telecom Premijer lige.
Na osam utakmica prisustvovalo je svega 11.250 gledatelja, što je zaista katastrofalan podatak.
Najveća posjeta je zabilježena u Sarajevu, na utakmici Sarajevo - Rudar, i Mostaru, gdje su snage još u petak odmjerili Zrinjski i Čelik. Na tim mečevima bilo je po 2.500 gledatelja.
U Tuzli je duel Slobode i Viteza pratilo 2.000 gledatelja dok ih je po 1.500 bilo na Pecari, gdje su igrali Široki i Velež, te u Zenici na Kamberovića polju, gdje je Mladost ugostila Željezničar.
Na Piroti svega 600 ljudi, u Zvrorniku 500, a vjerovali ili ne - 150 ljudi posmatrao je duel Olimpica i Radnika u ponedjeljak na Koševu.
GRAD | UTAKMICA | POSJETA |
Sarajevo | Sarajevo - Rudar | 2500 |
Mostar | Zrinjski - Čelik | 2500 |
Tuzla | Sloboda - Vitez | 2000 |
Široki | Široki - Velež | 1500 |
Zenica | Mladost - Željezničar | 1500 |
Travnik | Travnik - Slavija | 600 |
Zvornik | Drina - Borac | 500 |
Sarajevo | Olimpic - Radnik | 150 |
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Ni on nije mogao zadržati emocije