Fudbaler Bayerna Rafinha se najvjerovatnije neće odazvati pozivu u reprezentaciju Brazila.
Selektor Dunga je uvrstio Rafinhu na spisak igrača za utakmice protiv Čilea i Venezuele u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji, ali se 30-godišnjaku ne sviđa opcija da 'bude u sjeni' drugih.
"Nisam regularno pozvan u reprezentaciju. Znam da nisam glavna opcija na svojoj poziciji jer ispred mene ima drugih fudbalera", izjavio je Rafinha.
Brazilac je nedavno izjavio da želi da igra za Njemačku, što mu FIFA-ina pravila dozvoljavaju, budući da nije odigrao preko dvije zvanične utakmice za reprezentaciju svoje zemlje.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika