Bundesliga

Lewa i Bayern nezaustavljivi, novi poraz Stuttgarta

Dosta pogodaka viđeno je u današnjim susretima sedmog kola njemačke Bundeslige.

Bayern je u Mainzu deklasirao istoimenu domaću ekipu sa 3:0 i tako stigao do sedme pobjede.

Muller je promašio penal u prvom dijelu, u nastavku je sjajni Lewandowski postigao dva nova gola, a u strijelce se upisao i Coman.

Bayer je također bio uvjerljiv, pa je u Bremenu s 3:0 pobijedio Werder. Mehmedi, Brandt i Kampl su bili strijelci.

Toni Šunjić je igrao 90 minuta za Stuttgart, koji je kod kuće s 3:1 poražen od Borussije M'gladbach. Ermin Bičakčić je igrao za Hoffenheim koji je s 3:1 slavio u Augsburgu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Dost je doveo Wolfsburg u vodstvo protiv Hannovera u 40. minuti, ali su se gosti spasili pošto je Kiyotake u 57. zabio sjajan gol za 1:1.